Main Menu
User Menu

56. taktické výcvikové křídlo [1981-1991]

56th Tactical Training Wing

     
Název:
Name:
56. taktické výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
56th Tactical Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1981
Předchůdce:
Predecessor:
56. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
56. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1981-01.10.1991 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1981-01.10.1991 Tampa, MacDill AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1981-15.01.1982 Canterbury, Henry D. (Colonel)
15.01.1982-04.03.1983 Viccellio, Henry Jr (Colonel)
04.03.1983-29.08.1984 Fogleman, Ronald R. (Colonel)
29.08.1984-06.02.1986 Cash, Jimmie L. (Colonel)
06.02.1986-27.02.1987 Ralston, Joseph W. (Colonel)
27.02.1987-18.01.1989 Jamerson, James L. (Brigadier General)
18.01.1989-01.10.1991 Nelson, Ben Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/56-takticke-vycvikove-kridlo-1981-1991-t138481#452628Verze : 0
MOD