Main Menu
User Menu

52. stíhací křídlo pro každé počasí [1950-1951]

52nd Fighter-All Weather Wing

     
Název:
Name:
52. stíhací křídlo pro každé počasí
Originální název:
Original Name:
52nd Fighter-All Weather Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1950
Předchůdce:
Predecessor:
52. stíhací křídlo, pro každé počasí
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1951
Nástupce:
Successor:
52. přepadové stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1950-01.09.1950 1. letecká armáda
10.11.1949-31.08.1950 dočasně podřízeno: ?
01.09.1950-01.05.1951 ?
Dislokace:
Deployed:
20.01.1950-01.05.1951 New Hanover, McGuire AFB
Velitel:
Commander:
20.01.1950-16.07.1950 Tates, Edward C. (Colonel)
16.07.1950-01.05.1951 Beverly, Ernest H. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
20.01.1950-01.05.1951 52. stíhací skupina pro každé počasí

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/52-stihaci-kridlo-pro-kazde-pocasi-1950-1951-t138466#452613Verze : 2
MOD