Main Menu
User Menu

51. taktické stíhací křídlo [1982-1992]

51st Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
51. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
51st Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1982
Předchůdce:
Predecessor:
51. smíšené křídlo (taktické)
Datum zániku:
Disbanded:
07.02.1992
Nástupce:
Successor:
51. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1982-08.09.1986 314. letecká divize
08.09.1986-DD.MM.RRRR 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1982-16.07.1982 Myers, Eugene G. (Colonel)
16.07.1982-26.05.1983 Olsen, Thomas R. (Colonel)
26.05.1983-18.10.1983 Cooper, Marcus F. Jr (Colonel)
18.10.1983-20.07.1984 Howard, Barry J. (Colonel)
20.07.1984-12.08.1985 Link, Charles D. (Colonel)
12.08.1985-12.06.1987 Cochran, Henry J. (Colonel)
12.06.1987-30.06.1989 Marshall, John C. (Colonel)
30.06.1989-17.07.1990 Winters, James J. (Colonel)
17.07.1990-07.02.1992 Case, Thomas R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1990-07.02.1992 51. skupina údržby
01.10.1990-DD.MM.RRRR 51. stíhací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/51-takticke-stihaci-kridlo-1982-1992-t138462#452609Verze : 0
MOD