Main Menu
User Menu

47. křídlo pro letecký výcvik [1972- ]

47th Flying Training Wing

     
Název:
Name:
47. křídlo pro letecký výcvik
Originální název:
Original Name:
47th Flying Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.03.1972
Předchůdce:
Predecessor:
47. bombardovací křídlo, taktické
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1972-01.07.1993 ?
01.07.1993-DD.MM.RRRR 19. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1972-08.06.1973 Woods, Charles E. (Colonel)
01.01.1970-16.08.1977 Garrison, Lawrence D. (Colonel)
16.08.1977-21.03.1979 Miller, Ralf M. (Colonel)
21.03.1979-14.08.1981 Divich, Chris O. (Colonel)
14.08.1981-01.03.1983 Farrington, Anthony J. Jr (Colonel)
01.03.1983-29.11.1984 Gagliardi, Albert A. Jr (Colonel)
29.11.1984-02.07.1986 Ellis, Jeffrey T. (Colonel)
02.07.1986-24.07.1987 Griffith, John C. (Colonel)
24.07.1987-01.06.1989 Bleymaier, Joseph S. Jr (Colonel)
01.06.1989-29.07.1991 Grosvenor, Willard (Colonel)
29.07.1991-29.07.1992 Cook, Donald G. (Colonel)
29.07.1992-17.08.1994 Hess, Kenneth W. (Brigadier General)
17.08.1994-05.01.1996 Peppe, Timothy A. (Colonel)
05.01.1996-23.01.1998 Winterberger, Gary A. (Colonel)
23.01.1998-14.10.1999 Goodrich, Dan R. (Colonel)
14.10.1999-05.12.2000 Scott, Winfield W. III (Colonel)
05.12.2000-29.08.2001 Egginton, Jack B. (Colonel)
29.08.2001-23.08.2002 Rosborg, Eric J. (Colonel)
23.08.2002-30.07.2004 Woodward, Daniel P. (Colonel)
30.07.2004-21.04.2006 Wolters, Tod D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.12.1991-DD.MM.RRRR 47. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/47-kridlo-pro-letecky-vycvik-1972-t138444#452590Verze : 1
MOD