Main Menu
User Menu

Východní zkušební polygon vzdušných sil [1964-1977]

Air Force Eastern Test Range

     
Název:
Name:
Východní zkušební polygon vzdušných sil
Originální název:
Original Name:
Air Force Eastern Test Range
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.05.1964
Předchůdce:
Predecessor:
Raketové zkušební středisko vzdušných sil
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1977
Nástupce:
Successor:
Východní kosmické a raketové středisko
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.05.1964-01.02.1972 ?
01.02.1972-01.02.1977 ?
Dislokace:
Deployed:
15.05.1964-01.02.1977 Patrick AFB
Velitel:
Commander:
02.01.1964-17.07.1964 Sands, Harry J. Jr (Brigadier General)
17.07.1964-12.08.1964 Richardson, Elmer W. (Colonel)
12.08.1964-05.05.1967 Huston, Vincent G. (Major General)
05.05.1967-01.06.1973 Jones, David M. (Major General)
01.06.1973-25.08.1974 Chapman, Kenneth R. (Major General)
25.08.1974-25.02.1975 Ahmann, James H. (Brigadier General)
25.02.1975-06.04.1975 Oxley, Dan D. (Colonel)
06.04.1975-01.02.1977 Hartung, Don M. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/Vychodni-zkusebni-polygon-vzdusnych-sil-1964-1977-t138435#452581Verze : 0
MOD