Main Menu
User Menu

43. skupina pro doplňování paliva za letu [1994-1997]

43rd Air Refueling Group

     
Název:
Name:
43. skupina pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
43rd Air Refueling Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1994
Předchůdce:
Predecessor:
43. křídlo pro doplňování paliva za letu
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1997
Nástupce:
Successor:
43. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1994-01.10.1996 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1994-01.10.1996 Great Falls, Malmstrom AFB
01.10.1996-31.03.1997 Tampa, MacDill AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1994-20.07.1994 Mills, Kenneth (Colonel)
20.07.1994-12.07.1996 Chester, Thomas M. (Colonel)
12.07.1996-01.10.1996 Findley, Vern M. II (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1994-01.10.1996 43. logistická letka

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/43-skupina-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1994-1997-t138430#452576Verze : 0
MOD