Main Menu
User Menu

43. bombardovací křídlo, těžké [1986-1990]

43rd Bombardment Wing, Heavy

     
Název:
Name:
43. bombardovací křídlo, těžké
Originální název:
Original Name:
43rd Bombardment Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.11.1986
Předchůdce:
Predecessor:
43. strategické křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1990
Nástupce:
Successor:
43. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
04.11.1986-30.09.1990 3. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
04.11.1986-30.09.1990 Yigo, Andersen AFB
Velitel:
Commander:
19.05.1986-02.08.1988 Southerland, Grover R. (Colonel)
02.08.1988-08.08.1989 Gann, Benard W. (Colonel)
08.08.1989-02.07.1990 Hall, Julian B. (Colonel)
02.07.1990-30.09.1990 Duwel, Richard B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/43-bombardovaci-kridlo-tezke-1986-1990-t138428#452574Verze : 1
MOD