Main Menu
User Menu

42. bombardovací křídlo [1992-1994]

42nd Bomb Wing

     
Název:
Name:
42. bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
42nd Bomb Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1992
Předchůdce:
Predecessor:
42. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1994
Nástupce:
Successor:
42. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1992-30.09.1994 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1992-30.09.1994 Limestone AFB
Velitel:
Commander:
01.06.1992-07.09.1993 Schneider, Gary N. (Colonel)
07.09.1993-30.09.1994 Pavelko, Robert J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1992-30.06.1994 42. zdravotnická skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/42-bombardovaci-kridlo-1992-1994-t138423#452569Verze : 1
MOD