Main Menu
User Menu

38. taktické raketové křídlo [1984-1990]

38th Tactical Missile Wing 

     
Název:
Name:
38. taktické raketové křídlo
Originální název:
Original Name:
38th Tactical Missile Wing 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.12.1984
Předchůdce:
Predecessor:
38. křídlo pro letecký výcvik
Datum zániku:
Disbanded:
22.08.1990
Nástupce:
Successor:
38. inženýrské montážní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1985-22.08.1990 17. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1985-22.08.1990 Wueschheim AS
Velitel:
Commander:
01.04.1985-13.02.1987 Westbrook, Bruce M. (Colonel)
13.02.1987-16.08.1988 Hummel, Dennis K. (Colonel)
16.08.1988-22.08.1990 Myers, Richard A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/38-takticke-raketove-kridlo-1984-1990-t138417#452563Verze : 1
MOD