Main Menu
User Menu

36. stíhací křídlo [1991-1994]

36th Fighter Wing

     
Název:
Name:
36. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
36th Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
36. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1994
Nástupce:
Successor:
36. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-01.10.1994 17. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1991-01.10.1994 Bitburg, Bitburg AB
Velitel:
Commander:
11.07.1991-03.08.1992 Keys, Ronald E. (Colonel)
03.08.1992-07.10.1992 Hokkannen, Jerry D. (Colonel)
07.10.1992-DD.09.1994 Carleton, Roger E. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
31.03.1992-01.10.1994 36. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/36-stihaci-kridlo-1991-1994-t138409#452555Verze : 1
MOD