Main Menu
User Menu

37. výcvikové křídlo [1993- ]

37th Training Wing

     
Název:
Name:
37. výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
37th Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1993
Předchůdce:
Predecessor:
37. stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1993-DD.MM.RRRR 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1993-05.08.1993 McCoy, Billy G. (Major General)
05.08.1993-10.06.1995 Hobgood, Henry M. (Major General)
10.06.1995-02.07.1997 Courter, Robert J. Jr (Brigadier General)
02.07.1997-21.05.1999 Barksdale, Barry W. (Brigadier General)
21.05.1999-05.10.2001 Farage, Michael N. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/37-vycvikove-kridlo-1993-t138404#452550Verze : 1
MOD