Main Menu
User Menu

37. taktické stíhací křídlo [1981-1991]

37th Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
37. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
37th Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.03.1981
Předchůdce:
Predecessor:
37. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
37. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.03.1981-05.10.1989 831. letecká divize
05.10.1989-01.10.1991 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
30.03.1981-05.10.1989 Victorville, George AFB
05.10.1989-01.10.1991 Tonopah, Tonopah Test Range
Velitel:
Commander:
30.03.1981-10.08.1982 Thweatt, Luther E. (Colonel)
10.08.1982-07.05.1984 Ashy, Joseph W. (Colonel)
07.05.1984-12.05.1986 Spivey, Ronald C. (Colonel)
12.05.1986-17.05.1988 Henry, Larry L. (Brigadier General)
17.05.1988-05.10.1989 Everts, Russell A. (Colonel)
05.10.1989-17.08.1990 Tolin, Anthony J. (Colonel)
17.08.1990-01.10.1991 Whitley, Alton C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/37-takticke-stihaci-kridlo-1981-1991-t138402#452548Verze : 1
MOD