Main Menu
User Menu

37. stíhací bombardovací křídlo [1953-1953]

37th Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
37. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
37th Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.03.1953
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.06.1953
Nástupce:
Successor:
37. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.04.1953-25.06.1953 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.04.1953-25.06.1953 Clovis, Clovis Air Force Base
Velitel:
Commander:
08.04.1953-27.04.1953 Bacon, George W. (Lieutenant Colonel)
27.04.1953-04.05.1953 Hopkins, Wallace E. (Colonel)
04.05.1953-25.06.1953 Mack, Stephen B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/37-stihaci-bombardovaci-kridlo-1953-1953-t138400#452546Verze : 0
MOD