Main Menu
User Menu

34. výcvikové křídlo [1994- ]

34th Training Wing

     
Název:
Name:
34. výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
34th Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.09.1994
Předchůdce:
Predecessor:
34. taktická skupina
34. bombardovací skupina (těžká)
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.10.1994-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
31.10.1994-07.11.1994 Gamble, Patrick K. (Major General)
07.11.1994-27.08.1996 Hopper, John Jr (Brigadier General)
27.08.1996-14.06.1999 Lorenz, Stephen R. (Brigadier General)
14.06.1999-03.08.2001 Welsh, Mark A. III (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/34-vycvikove-kridlo-1994-t138391#452537Verze : 1
MOD