Main Menu
User Menu

33. stíhací křídlo [1991- ]

33rd Fighter Wing

     
Název:
Name:
33. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
33rd Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
33. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
02.08.1991-04.06.1993 Martin, Gregory S. (Colonel)
04.06.1993-15.05.1995 Looney, William R. III (Colonel)
15.05.1995-28.03.1996 Chandler, Carrol H. (Colonel)
28.03.1996-03.10.1997 Dylewski, Gary R. (Colonel)
03.10.1997-05.04.1999 Dupre, Felix (Colonel)
05.04.1999-02.03.2001 Brennan, John T. (Colonel)
02.03.2001-14.02.2003 Carlisle, Herbert J. (Colonel)
14.02.2003-30.07.2004 Kresge, Stanley T. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.11.1991-01.12.1991 58. stíhací peruť
01.12.1991-DD.MM.RRRR 33. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/33-stihaci-kridlo-1991-t138388#452534Verze : 0
MOD