Main Menu
User Menu

31. taktické stíhací křídlo [1985-1991]

31st Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
31. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
31st Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1985
Předchůdce:
Predecessor:
31. taktické výcvikové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
31. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1985-01.10.1991 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1985-01.10.1991 Homestead, Homestead AFB
Velitel:
Commander:
27.06.1985-05.09.1986 Hehn, Charles L. (Colonel)
05.09.1986-28.04.1988 Burr, Hiram H. Jr (Colonel)
28.04.1988-07.05.1990 West, Walter T. (Colonel)
07.05.1990-01.08.1991 Welde, John L. (Colonel)
01.08.1991-01.10.1991 Plummer, Stephen B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/31-takticke-stihaci-kridlo-1985-1991-t138382#452528Verze : 0
MOD