Main Menu
User Menu

28. bombardovací křídlo [1992- ]

28th Bomb Wing

     
Název:
Name:
28. bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
28th Bomb Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1992
Předchůdce:
Predecessor:
28. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1992-01.10.2002 8. letecká armáda
01.10.2002-DD.MM.RRRR 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
22.01.1992-01.12.1994 Wilson, Joseph C. Jr (Brigadier General)
01.12.1994-22.08.1995 Hinson, Robert C. (Colonel)
22.08.1995-19.02.1997 Barnidge, Leroy Jr (Colonel)
19.02.1997-27.05.1998 Fraser, William M. III (Colonel)
27.05.1998-30.05.2000 Przybyslawski, Anthony F. (Colonel)
30.05.2000-29.04.2002 Rice, Edward A. (Colonel)
29.04.2002-27.02.2004 Kowalski, James M. (Colonel)
27.02.2004-06.06.2005 Brown, Joseph D. (Colonel)
06.06.2005-01.06.2007 Smith, Jeffry F. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/28-bombardovaci-kridlo-1992-t138371#452517Verze : 0
MOD