Main Menu
User Menu

28. křídlo [1991-1992]

28th Wing

     
Název:
Name:
28. křídlo
Originální název:
Original Name:
28th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
28. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1992
Nástupce:
Successor:
28. bombardovací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-01.06.1992 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1991-25.11.1991 Henderson, Charles R. (Colonel)
25.11.1991-22.01.1992 Ott, Edgar A. (Colonel)
22.01.1992-01.06.1992 Wilson, Joseph C. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1991-DD.MM.RRRR 28. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/28-kridlo-1991-1992-t138370#452516Verze : 0
MOD