Main Menu
User Menu

27. stíhací křídlo [1991-2007]

27th Fighter Wing

     
Název:
Name:
27. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
27th Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
27. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.2007
Nástupce:
Successor:
27. křídlo pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-01.06.1992 12. letecká armáda
01.06.1992-01.10.2002 8. letecká armáda
01.10.2002-01.10.2007 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1991-30.06.1992 Franklin, Arnold L. (Colonel)
30.06.1992-DD.07.1993 Goddard, Richard N. (Brigadier General)
DD.07.1993-15.09.1993 Smith, Lance L. (Colonel)
15.09.1993-06.10.1995 Guth, William H. (Brigadier General)
06.10.1995-08.08.1997 Koerner, Michael J. (Colonel)
08.08.1997-19.06.1999 Clary, David E. (Colonel)
19.06.1999-23.05.2000 Utterback, Loyd S. (Colonel)
23.05.2000-28.03.2002 Remington, Jeffery A. (Colonel)
28.03.2002-04.04.2004 Yates, Robert E. (Colonel)
04.04.2004-DD.03.2006 Posner, John D. (Colonel)
DD.03.2006-01.10.2007 West, Scott D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.11.1991-01.10.2007 27. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/27-stihaci-kridlo-1991-2007-t138362#452508Verze : 1
MOD