Main Menu
User Menu

27. stíhací křídlo [1947-1950]

27th Fighter Wing

     
Název:
Name:
27. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
27th Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.07.1947
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1950
Nástupce:
Successor:
27. doprovodné stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.08.1947-01.02.1950 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.08.1947-DD.01.1948 Kearney, Kearney Army Airfield
DD.01.1948-16.03.1949 Kearney, Kearney Air Force Base
16.03.1949-01.02.1950 Austin, Bergstrom AFB
Velitel:
Commander:
15.08.1947-07.01.1948 Atkinson, Gwen G. (Colonel)
07.01.1948-01.02.1950 Packard, Ashley B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.08.1947-01.02.1950 27. stíhací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/27-stihaci-kridlo-1947-1950-t138357#452503Verze : 3
MOD