Main Menu
User Menu

24. smíšené křídlo (speciální) [1942-1944]

24th Composite Wing (Special)

     
Název:
Name:
24. smíšené křídlo (speciální)
Originální název:
Original Name:
24th Composite Wing (Special)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.11.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.06.1944
Nástupce:
Successor:
24. smíšené křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.12.1942-15.06.1944 ?
Dislokace:
Deployed:
25.12.1942-13.03.1944 Camp Olympia
13.03.1944-15.06.1944 Camp Tripoli
Velitel:
Commander:
25.12.1942-05.06.1944 Tourtellot, George P. (Brigadier General)
05.06.1944-15.06.1944 Duncan, Early E. W. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/24-smisene-kridlo-specialni-1942-1944-t138347#452493Verze : 1
MOD