Main Menu
User Menu

23. stíhací skupina [1997-2006]

23rd Fighter Group

     
Název:
Name:
23. stíhací skupina
Originální název:
Original Name:
23rd Fighter Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1997
Předchůdce:
Predecessor:
23. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.2006
Nástupce:
Successor:
23. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1997-27.06.2000 347. křídlo
27.06.2000-18.08.2006 4. stíhací křídlo
18.08.2006-01.10.2006 347. záchranné křídlo
Dislokace:
Deployed:
01.04.1997-01.10.2006 Fayetteville, Pope AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1997-22.01.1998 Wilkes, Bobby J. (Colonel)
22.01.1998-09.08.1999 Elliott, Dale A. (Colonel)
09.08.1999-23.03.2001 Wood, Joseph R. (Colonel)
23.03.2001-24.01.2003 Wisniewski, Vincent P. (Colonel)
24.01.2003-23.07.2004 DiFronso, Vincent P. (Colonel)
23.07.2004-27.07.2006 Henderson, Warren L. (Colonel)
27.07.2006-01.10.2006 Santicola, Henry J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/23-stihaci-skupina-1997-2006-t138345#452491Verze : 2
MOD