Main Menu
User Menu

22. křídlo pro doplňování paliva za letu [1991- ]

22nd Air Refueling Wing

     
Název:
Name:
22. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
22nd Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
22. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-01.10.2003 15. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1991-01.01.1994 Moreno Valley, March AFB
Velitel:
Commander:
29.03.1991-30.03.1992 Cobb, William P. (Colonel)
30.03.1992-19.07.1993 Jensen, Albert D. (Brigadier General)
19.07.1993-03.01.1994 Lorenz, Stephen R. (Colonel)
03.01.1994-12.08.1996 Coolidge, Charles H. Jr (Major General)
12.08.1996-16.04.1998 Stevenson, Lawrence H. (Colonel)
16.04.1998-29.01.1999 Gould, Michael C. (Colonel)
29.01.1999-21.04.1999 Gaughan, John F. II (Colonel)
21.04.1999-22.06.2001 Roggero, Frederick F. (Colonel)
22.06.2001-14.06.2002 Ladnier, Ronald R. (Colonel)
14.06.2002-24.06.2004 Johnson, Michelle D. (Colonel)
24.06.2004-21.02.2006 Clothier, Cathy C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1991-DD.MM.RRRR 22. operační skupina
01.06.1992-01.06.1995 458. operační skupina
01.01.1994-01.10.1994 384. bombardovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/22-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1991-t138339#452485Verze : 0
MOD