Main Menu
User Menu

22. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1982-1991]

22nd Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
22. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
22nd Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1982
Předchůdce:
Predecessor:
22. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1991
Nástupce:
Successor:
22. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1982-01.10.1985 12. letecká divize
01.10.1985-23.01.1987 47. letecká divize
23.01.1987-01.07.1988 14. letecká divize
01.07.1988-01.09.1991 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1982-01.09.1991 Moreno Valley, March AFB
Velitel:
Commander:
26.07.1982-22.05.1984 Ashley, Donald L. (Colonel)
22.05.1984-19.07.1985 Murphy, Terry D. (Colonel)
19.07.1985-30.01.1987 Tribo, Ronald J. (Colonel)
30.01.1987-27.08.1987 Brown, James R. (Colonel)
27.08.1987-05.12.1988 Savarda, James S. (Colonel)
05.12.1988-29.03.1991 Gill, Paul F. (Colonel)
29.03.1991-01.09.1991 Cobb, William P. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/22-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1982-1991-t138338#452484Verze : 0
MOD