Main Menu
User Menu

19. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1983-1991]

19th Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
19. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
19th Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1983
Předchůdce:
Predecessor:
19. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1991
Nástupce:
Successor:
19. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1983-16.06.1988 42. letecká divize
16.06.1988-01.09.1991 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1983-01.09.1991 Warner Robins, Robins AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1983-06.10.1983 Purdum, Richard L. (Colonel)
06.10.1983-28.09.1984 Butler, Norman R. (Colonel)
28.09.1984-25.07.1986 Mooney, Thomas M. (Colonel)
25.07.1986-13.08.1987 Hembree, James M. (Colonel)
13.08.1987-04.04.1989 Lunt, John D. (Colonel)
04.04.1989-22.06.1990 Lane, Dennis M. (Colonel)
22.06.1990-01.09.1991 Plebanek, Robert A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/19-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1983-1991-t138323#452468Verze : 1
MOD