Main Menu
User Menu

17. výcvikové křídlo [1993- ]

17th Training Wing

     
Název:
Name:
17. výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
17th Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1993
Předchůdce:
Predecessor:
17. průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1993-DD.MM.RRRR 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1993-27.07.1994 Wehrle, Joseph H. Jr (Colonel)
27.07.1994-26.08.1996 Tabor, Ronald D. (Colonel)
26.08.1996-25.09.1998 Coppock, Kelvin R. (Colonel)
25.09.1998-04.08.2000 Steele, Toreaser A. (Colonel)
04.08.2000-23.07.2002 McClain, K.C. (Colonel)
23.07.2002-12.08.2004 Neubauer, Martin (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
14.05.2009-DD.MM.RRRR 517. výcviková skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/17-vycvikove-kridlo-1993-t138316#452461Verze : 1
MOD