Main Menu
User Menu

17. průzkumné křídlo [1982-1991]

17th Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
17. průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
17th Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1982
Předchůdce:
Predecessor:
17. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1991
Nástupce:
Successor:
17. výcvikové křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1982-30.06.1991 7. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.10.1982-30.06.1991 Alconbury, RAF Alconbury
Velitel:
Commander:
01.10.1982-28.07.1983 Freese, George V. (Colonel)
28.07.1983-16.08.1985 Lesan, Thomas C. (Colonel)
16.08.1985-16.07.1987 Wrenn, James E. (Colonel)
16.07.1987-06.06.1989 Saboski, Arthur (Colonel)
06.06.1989-20.02.1991 Sander, John L. (Colonel)
20.02.1991-30.06.1991 Hinkle, Charles W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/17-pruzkumne-kridlo-1982-1991-t138315#452460Verze : 1
MOD