Main Menu
User Menu

15. transportní křídlo [2003-2010]

15th Airlift Wing

     
Název:
Name:
15. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
15th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.04.2003
Předchůdce:
Predecessor:
15. letištní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
18.05.2010
Nástupce:
Successor:
15. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
28.04.2003-06.10.2006 ?
06.10.2006-DD.MM.RRRR 13. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
28.04.2003-23.03.2005 Torres, Raymond G. (Colonel)
23.03.2005-29.06.2006 Changose, William J. (Colonel)
29.06.2006-20.06.2008 Torres, John J. (Colonel)
20.06.2008-18.05.2010 Tuck, Giovanni K. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/15-transportni-kridlo-2003-2010-t138310#452455Verze : 2
MOD