Main Menu
User Menu

11. bombardovací skupina, velmi těžká [1946-1948]

11th Bombardment Group, Very Heavy

     
Název:
Name:
11. bombardovací skupina, velmi těžká
Originální název:
Original Name:
11th Bombardment Group, Very Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.04.1946
Předchůdce:
Predecessor:
11. bombardovací skupina (těžká)
Datum zániku:
Disbanded:
20.10.1948
Nástupce:
Successor:
11. bombardovací skupina, těžká
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.04.1946-15.05.1946 ?
15.05.1946-20.10.1948 20. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
30.04.1946-15.05.1946 Fort McKinley
15.05.1946-20.10.1948 Northwest AAB
Velitel:
Commander:
30.04.1946-14.05.1946 -, - (-)
15.05.1946-19.05.1946 ?, ? ( ? )
20.05.1946-15.11.1946 Miles, Vincent M. Jr (Colonel)
15.11.1946-27.12.1947 Ragland, Thomas A. Jr (Captain)
27.12.1947-20.10.1948 Hoxie, Thomas B. (Captain)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/11-bombardovaci-skupina-velmi-tezka-1946-1948-t138287#452432Verze : 1
MOD