Main Menu
User Menu

10. taktické stíhací křídlo [1987-1993]

10th Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
10. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
10th Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.08.1987
Předchůdce:
Predecessor:
10. taktické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1993
Nástupce:
Successor:
10. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.08.1987-31.03.1993 3. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
20.08.1987-31.03.1993 Alconbury, RAF Alconbury
Velitel:
Commander:
20.08.1987-04.03.1988 Hadebank, Otto K. (Colonel)
04.03.1988-19.04.1990 McGinty, Michael D. (Brigadier General)
19.04.1990-15.05.1992 Evans, James C. (Colonel)
15.05.1992-31.03.1993 Tkacs, Peter W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/10-takticke-stihaci-kridlo-1987-1993-t138281#452426Verze : 2
MOD