Main Menu
User Menu

9. průzkumné křídlo [1993- ]

9th Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
9. průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
9th Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
9. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1993-01.10.2002 12. letecká armáda
01.10.2002-03.06.2008 8. letecká armáda
03.06.2008-01.10.2009 8. letecká armáda (strategické vzdušné síly)
01.10.2009-DD.MM.RRRR 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Marysville, Beale Air Force Base

Velitel:
Commander:
28.06.1993-15.07.1994 Tieman, Larry W. (Colonel)
15.07.1994-22.09.1995 Rutledge, John W. (Brigadier General)
22.09.1995-18.04.1997 Behler, Robert H. (Brigadier General)
18.04.1997-02.06.1999 Simpson, Charles N. (Brigadier General)
02.06.1999-15.09.2000 Chilton, Kevin P. (Brigadier General)
15.09.2000-21.03.2003 Gorenc, Stanley (Brigadier General)
21.03.2003-06.08.2004 Wright, Thomas B. (Brigadier General)
06.08.2004-15.05.2006 Wells, Lawrence L. (Brigadier General)
15.05.2006-02.06.2008 Polumbo, Harry D. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1993-DD.MM.RRRR 9. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/9-pruzkumne-kridlo-1993-t138277#452422Verze : 0
MOD