Main Menu
User Menu

7. křídlo [1993-1997]

7th Wing

     
Název:
Name:
7. křídlo
Originální název:
Original Name:
7th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
7. bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1997
Nástupce:
Successor:
7. bombardovací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-01.04.1997 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1993-01.04.1997 Abilene, Dyess Air Force Base

Velitel:
Commander:
28.05.1993-01.10.1993 Barber, Gary L. (Colonel)
01.10.1993-04.08.1994 Allen, Jerrold P. (Brigadier General)
04.08.1994-04.08.1995 Henderson, Charles R. (Brigadier General)
04.08.1995-26.03.1997 Northington, Larry W. (Brigadier General)
26.03.1997-01.04.1997 McMahan, Michael C. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1993-DD.MM.RRRR 7. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/7-kridlo-1993-1997-t138265#452410Verze : 0
MOD