Main Menu
User Menu

7. bombardovací křídlo [1992-1993]

7th Bomb Wing

     
Název:
Name:
7. bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
7th Bomb Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1992
Předchůdce:
Predecessor:
7. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1993
Nástupce:
Successor:
7. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1992-01.10.1993 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1992-01.10.1993 Fort Worth, Carswell AFB
Velitel:
Commander:
01.06.1992-28.05.1993 Szafranski, Richard (Colonel)
28.05.1993-01.10.1993 Barber, Gary L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1992-01.01.1993 7. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/7-bombardovaci-kridlo-1992-1993-t138264#452409Verze : 0
MOD