Main Menu
User Menu

6. strategické průzkumné křídlo [1988-1992]

6th Strategic Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
6. strategické průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
6th Strategic Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1988
Předchůdce:
Predecessor:
6. strategické křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1992
Nástupce:
Successor:
6. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1988-09.08.1990 14. letecká divize
09.08.1990-01.04.1992 3. letecká divize
01.04.1992-01.09.1992 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1988-01.09.1992 Salcha, Eielson AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1988-10.03.1989 Holmes, James L. Jr (Colonel)
10.03.1989-18.06.1990 Warner, George R. (Colonel)
18.06.1990-13.06.1991 Manire, William G. Jr (Colonel)
13.06.1991-01.09.1992 Andrews, James E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/6-strategicke-pruzkumne-kridlo-1988-1992-t138257#452402Verze : 1
MOD