Main Menu
User Menu

4. křídlo [1991-1995]

4th Wing

     
Název:
Name:
4. křídlo
Originální název:
Original Name:
4th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.04.1991
Předchůdce:
Predecessor:
4. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1995
Nástupce:
Successor:
4. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.04.1991-DD.MM.RRRR 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.03.1991-31.07.1992 Hornburg, Hal M. (Colonel)
31.07.1992-16.07.1993 Joersz, Eldon W. (Major General)
16.07.1993-08.02.1994 Grime, Jeffrey R. (Brigadier General)
08.02.1994-30.06.1995 Hindmarsh, George R. (Colonel)
30.06.1995-01.12.1995 Smith, Lance L. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
22.04.1991-01.12.1995 4. logistická skupina
22.04.1991-DD.MM.RRRR 4. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/4-kridlo-1991-1995-t138246#452390Verze : 0
MOD