Main Menu
User Menu

3636. výcvikové křídlo bojových osádek (pro přežití) [1971-1993]

3636th Combat Crew Training Wing (Survival)

     
Název:
Name:
3636. výcvikové křídlo bojových osádek (pro přežití)
Originální název:
Original Name:
3636th Combat Crew Training Wing (Survival)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1971
Předchůdce:
Predecessor:
3636. výcviková skupina bojových osádek (pro přežití)
Datum zániku:
Disbanded:
28.01.1993
Nástupce:
Successor:
336. skupina pro výcvik osádek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1971-28.01.1993 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
DD.01.1971-21.07.1972 Rettig, William O. (Colonel)
21.07.1972-01.05.1974 Carson, John C. III (Colonel)
15.07.1974-01.10.1976 Williams, Joe C. (Colonel)
01.10.1976-27.06.1979 Allshouse, H. D. (Colonel)
06.04.1981-15.02.1983 Gagliardi, Albert A. Jr (Colonel)
15.02.1983-21.05.1985 McDaniel, Norman A. (Colonel)
21.05.1985-29.10.1986 Goodley, John R. (Colonel)
29.10.1986-18.07.1989 Hanson, Hans E. (Colonel)
18.07.1989-15.08.1990 Venanzi, Gerald S. (Colonel)
15.08.1990-DD.07.1992 Lloyd, David R. (Colonel)
DD.07.1992-28.01.1993 Chapman, John C. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/3636-vycvikove-kridlo-bojovych-osadek-pro-preziti-1971-1993-t138182#452326Verze : 0
MOD