Main Menu
User Menu

513. křídlo vzdušného řízení a velení [1987-1992]

513th Airborne Command and Control Wing

     
Název:
Name:
513. křídlo vzdušného řízení a velení
Originální název:
Original Name:
513th Airborne Command and Control Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.06.1987
Předchůdce:
Predecessor:
513. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
513. skupina řízení letového provozu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.06.1987-01.02.1992 3. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
18.06.1987-01.02.1992 Mildenhall, RAF Mildenhall
Velitel:
Commander:
18.06.1987-05.12.1988 Kealoha, Dwight M. (Colonel)
05.12.1988-02.10.1989 Judd, John A. (Colonel)
02.10.1989-01.02.1992 Guiles, Howard W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/513-kridlo-vzdusneho-rizeni-a-veleni-1987-1992-t138017#452161Verze : 0
MOD