Main Menu
User Menu

513. křídlo pro přepravu jednotek [1966-1967]

513th Troop Carrier Wing

     
Název:
Name:
513. křídlo pro přepravu jednotek
Originální název:
Original Name:
513th Troop Carrier Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.04.1966
Předchůdce:
Predecessor:
513. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1967
Nástupce:
Successor:
513. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.04.1966-01.07.1966 Vzdušné síly Spojených států v Evropě
15.04.1966-01.07.1966 dočasně podřízeno: 322. letecká divize
01.07.1966-01.07.1967 3. letecká armáda
01.07.1966-01.07.1967 dočasně podřízeno: 322. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
15.04.1966-01.07.1966 Miserey, Évreux-Fauville Air Base
01.07.1966-01.07.1967 Mildenhall, RAF Mildenhall
Velitel:
Commander:
15.04.1966-01.07.1967 Fulmer, Harold G. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/513-kridlo-pro-prepravu-jednotek-1966-1967-t138015#452159Verze : 3
MOD