Main Menu
User Menu

513. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové [1958-1958]

513th Troop Carrier Wing, Assault 

     
Název:
Name:
513. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové
Originální název:
Original Name:
513th Troop Carrier Wing, Assault 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1958
Předchůdce:
Predecessor:
513. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové, letadel s pevnou nosnou plochou
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1958
Nástupce:
Successor:
513. křídlo pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1958-01.12.1958 839. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.07.1958-01.12.1958 Smyrna, Sewart Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.07.1958-16.09.1958 Roche, John R. (Colonel)
16.09.1958-07.11.1958 Berger, Raymond J. (Lieutenant Colonel)
07.11.1958-01.12.1958 Riley, Earl V. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/513-kridlo-pro-prepravu-jednotek-vysadkove-1958-1958-t138014#452158Verze : 1
MOD