Main Menu
User Menu

504. taktická letecká zabezpečovací skupina [1966-1972]

504th Tactical Air Support Group

     
Název:
Name:
504. taktická letecká zabezpečovací skupina
Originální název:
Original Name:
504th Tactical Air Support Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.12.1966
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.03.1972
Nástupce:
Successor:
504. expediční skupina pro letecké zabezpečení operací
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.12.1966-08.12.1966 ?
08.12.1966-15.03.1972 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.12.1966-30.04.1970 Bien Hoa AB
30.04.1970-01.10.1971 Cam Ranh, Cam Ranh Air Base /
01.10.1971-15.01.1972 Phan Rang AB
Velitel:
Commander:
08.12.1966-06.03.1967 Taylor, Carl E. (Colonel)
06.03.1967-23.11.1967 Strain, Clyde W. (Colonel)
23.11.1967-08.03.1968 Fogle, James M. (Colonel)
08.03.1968-04.05.1968 Herman, Robert L. (Colonel)
04.05.1968-27.03.1969 Williams, William I. (Colonel)
27.03.1969-12.02.1970 Chapman, Andrew J. (Colonel)
12.02.1970-15.10.1970 Hairston, Guy E. Jr (Colonel)
15.10.1970-24.02.1971 Iosue, Andrew P. (Colonel)
24.02.1971-11.06.1971 Pride, Fleetwood Jr (Colonel)
11.06.1971-15.03.1972 Long, Patrick G. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/504-takticka-letecka-zabezpecovaci-skupina-1966-1972-t137988#452132Verze : 0
MOD