Main Menu
User Menu

477. bombardovací skupina (střední) [1944-1945]

477th Bombardment Group (Medium)

     
Název:
Name:
477. bombardovací skupina (střední)
Originální název:
Original Name:
477th Bombardment Group (Medium)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.01.1944
Předchůdce:
Predecessor:
477. bombardovací skupina (střední)
Datum zániku:
Disbanded:
22.06.1945
Nástupce:
Successor:
477. smíšená skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.01.1944-22.06.1945 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.01.1944-06.05.1944 Mount Clemens, Selfridge Field
06.05.1944-05.03.1945 Muldraug, Godman Field
05.03.1945-26.04.1945 Freeman Field
26.04.1945-22.06.1945 Muldraug, Godman Field
Velitel:
Commander:
15.01.1944-21.01.1944 Lerche, Andrew O. (Lieutenant Colonel)
21.01.1944-21.06.1945 Selway, Robert R. Jr (Colonel)
21.06.1945-22.06.1945 Davis, Benjamin O. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/477-bombardovaci-skupina-stredni-1944-1945-t137939#452083Verze : 1
MOD