Main Menu
User Menu

463. transportní skupina [1997- ]

463rd Airlift Group

     
Název:
Name:
463. transportní skupina
Originální název:
Original Name:
463rd Airlift Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.03.1997
Předchůdce:
Predecessor:
463. transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1997-01.10.2003 21. letecká armáda
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1997-23.04.1997 Miller, Douglas L. (Lieutenant Colonel)
23.04.1997-21.07.1998 Gray, David S. (Colonel)
21.07.1998-19.04.2000 Christian, Lance D. (Colonel)
19.04.2000-12.10.2001 Evans, Carl D. (Colonel)
12.10.2001-02.07.2003 Schissler, Mark O. (Colonel)
02.07.2003-08.04.2005 Goodwin, Scott P. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/463-transportni-skupina-1997-t137918#452062Verze : 1
MOD