Main Menu
User Menu

463. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové [1962-1965]

463rd Troop Carrier Wing, Assault

     
Název:
Name:
463. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové
Originální název:
Original Name:
463rd Troop Carrier Wing, Assault
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1962
Předchůdce:
Predecessor:
463. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
15.05.1965
Nástupce:
Successor:
463. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1962-01.07.1963 839. letecká divize
01.07.1963-01.10.1963 9. letecká armáda
01.10.1963-09.11.1964 838. letecká divize
09.11.1964-15.05.1965 840. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.10.1962-01.07.1963 Smyrna, Sewart Air Force Base
01.07.1963-15.05.1965 Hampton, Langley AFB
Velitel:
Commander:
22.08.1962-17.10.1964 Reeve, Ralph L. (Colonel)
17.10.1964-15.05.1965 Aenchbacher, Arthur E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/463-kridlo-pro-prepravu-jednotek-vysadkove-1962-1965-t137912#452056Verze : 3
MOD