Main Menu
User Menu

439. vojenská transportní skupina [1965-1968]

439th Military Airlift Group

     
Název:
Name:
439. vojenská transportní skupina
Originální název:
Original Name:
439th Military Airlift Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.12.1965
Předchůdce:
Predecessor:
439. stíhací-bombardovací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
24.12.1968
Nástupce:
Successor:
439. operační skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.12.1965-08.01.1966 ?
08.01.1966-24.12.1968 322. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
08.01.1966-24.12.1968 Frankfurt am Main, Rhein-Main AB /
Velitel:
Commander:
08.01.1966-28.07.1967 Langworthy, Everett W. (Colonel)
28.07.1967-24.12.1968 Sterr, Roger J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/439-vojenska-transportni-skupina-1965-1968-t137829#451973Verze : 0
MOD