Main Menu
User Menu

437. operační skupina [1991- ]

437th Operations Group

     
Název:
Name:
437. operační skupina
Originální název:
Original Name:
437th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
437. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 437. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1991-17.01.1992 Mulkey, David K. (Colonel)
17.01.1992-14.08.1992 Stephenson, Thomas J. (Colonel)
14.08.1992-19.04.1994 Bass, Roy H. Jr (Colonel)
19.04.1994-31.07.1995 Casey, Richard J. (Colonel)
31.07.1995-01.07.1996 Bishop, Robert D. Jr (Colonel)
01.07.1996-28.10.1998 Zamzow, Mark R. (Colonel)
28.10.1998-26.05.2000 Richardson, Ronald P. (Colonel)
26.05.2000-23.05.2002 Allardice, Robert R. (Colonel)
23.05.2002-19.09.2002 Deluca, Russell J. (Colonel)
19.09.2002-07.05.2004 Bender, William J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/437-operacni-skupina-1991-t137825#451969Verze : 2
MOD