Main Menu
User Menu

437. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1952]

437th Troop Carrier Group, Medium

     
Název:
Name:
437. skupina pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
437th Troop Carrier Group, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
437. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
10.06.1952
Nástupce:
Successor:
437. skupina pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-10.06.1952 437. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-14.08.1950 Chicago, O´Hare International Airport
14.08.1950-16.10.1950 Sumter, Shaw AFB
08.11.1950-10.06.1952 Brady AB
Velitel:
Commander:
DD.07.1949-26.01.1951 Roche, John R. (Colonel)
26.01.1951-05.03.1951 Nigro, Edward H. (Lieutenant Colonel)
05.03.1951-05.09.1951 Sutcliffe, George W. (Lieutenant Colonel)
05.09.1951-10.06.1952 Crawford, Jack L. Jr (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/437-skupina-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1952-t137822#451966Verze : 2
MOD