Main Menu
User Menu

436. operační skupina [1991- ]

436th Operations Group

     
Název:
Name:
436. operační skupina
Originální název:
Original Name:
436th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
436. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1991-DD.MM.RRRR 436. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.1991-06.07.1992 Hawley, Jon A. (Colonel)
06.07.1992-11.06.1993 Bundy, Richard B. (Colonel)
11.06.1993-05.07.1995 Kauffman, Timothy J. (Colonel)
05.07.1995-15.07.1997 Grieder, Felix M. (Colonel)
15.07.1997-17.07.1998 Sevier, Michael L. (Colonel)
17.07.1998-14.01.2000 Lessell, Erwin F. III (Colonel)
14.01.2000-05.10.2001 Solo, Mark S. (Colonel)
05.10.2001-01.10.2002 Carson, Kenneth R. (Colonel)
01.10.2002-30.01.2003 Helms, Michael R. (Colonel)
30.01.2003-15.06.2004 Ball, John E. (Colonel)
15.06.2004-27.02.2006 Heavner, Leonard G. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/436-operacni-skupina-1991-t137820#451964Verze : 2
MOD