Main Menu
User Menu

434. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1953]

434th Troop Carrier Group, Medium

     
Název:
Name:
434. skupina pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
434th Troop Carrier Group, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1949
Předchůdce:
Predecessor:
434. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1953
Nástupce:
Successor:
434. skupina pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1949-01.02.1953 434. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
01.07.1949-23.01.1952 Columbus, Atterbury Air Force Base
23.01.1952-01.02.1953 Columbus, Lawson AFB

Velitel:
Commander:
DD.07.1949-20.02.1952 Linn, Wallace L. (Colonel)
20.02.1952-01.02.1953 Linn, Jack F. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/434-skupina-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1953-t137808#451952Verze : 1
MOD