Main Menu
User Menu

433. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1952]

433rd Troop Carrier Group, Medium

     
Název:
Name:
433. skupina pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
433rd Troop Carrier Group, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.06.1949
Předchůdce:
Predecessor:
433. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
14.07.1952
Nástupce:
Successor:
433. skupina pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-14.07.1952 433. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-16.10.1950 Cleveland Muni Aprt
16.10.1950-DD.03.1951 Greenville, Greenville Air Force Base
DD.03.1951-20.07.1951 Greenville, Donaldson Air Force Base
05.08.1951-14.07.1952 Frankfurt am Main, Rhein-Main Air Base /
Velitel:
Commander:
DD.06.1949-06.04.1950 Baskey, Earl F. (Colonel)
06.04.1950-15.10.1950 Hopp, Harry W. (Colonel)
15.10.1950-03.03.1952 Chima, Cornelius P. (Lieutenant Colonel)
03.03.1952-14.07.1952 Powell, Lucion N. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-skupina-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1952-t137803#451947Verze : 0
MOD