Main Menu
User Menu

403. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1953]

403rd Troop Carrier Group, Medium

     
Název:
Name:
403. skupina pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
403rd Troop Carrier Group, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
403. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1953
Nástupce:
Successor:
403. skupina pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-01.01.1953 403. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-29.03.1952 Portland, Portland Air Force Base
14.04.1952-01.01.1953 Ashiya, Ashiya Air Base

Velitel:
Commander:
27.06.1949-31.03.1951 ?, ? ( ? )
01.04.1951-25.07.1951 Asbury, Robert B. (Lieutenant Colonel)
25.07.1951-22.04.1952 Althaus, Henry C. (Lieutenant Colonel)
22.04.1952-DD.08.1952 Forsythe, Wallace C. (Major)
DD.08.1952-01.01.1953 Burton, Ernest W. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/403-skupina-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1953-t137738#451882Verze : 0
MOD